2017. 08. 13.                                                                ÉVKÖZI XIX. VASÁRNAP

1.     Augusztus 15-én, kedden, Szűz Mária Mennybevétele (Nagyboldogasszony) parancsolt ünnepén, a szentmisék rendje a következő képpen alakul a Társszékesegyházban: reggel ¾ 7, fél 8,és este 18 órakor lesznek szentmisék. Az ünnep miatt a plébániai ügyfélfogadás szünetel.

2.     Augusztus 20-án, vasárnap, Szent István király főünnepén 17 órától a városi ünnepség keretében a történelmi egyházak részvételével kenyérszentelés lesz a Kossuth téren.

3.     A borbányai Szent László templom felújítási munkálatainak fedezésére gyűjtést szervezünk. Az adományozás lehetőségeiről a hirdetőn olvashatnak. Kérjük továbbra is a kedves Hívek nagylelkű adományait!