2017. 07. 23.                                                                   ÉVKÖZI XVI. VASÁRNAP

1.     Ma délután fél 6-kor lorettói litániát végzünk templomunkban.

2.     A mai vasárnap este 19 órakor Gyülvészi János orgonahangversenye lesz templomunkban.

3.     A DEBRECEN – NYÍREGYHÁZI EGYHÁZMEGYE BÚCSÚJA, a hagyományokhoz híven a MÁRIAPÓCSI KEGYTEMPLOM tábori oltáránál kerül megrendezésre július 30-án, vasárnap, amelyre autóbuszokat indítunk. A buszok a társszékesegyház oldalától fognak indulni reggel 7.45 órakor. Jelentkezni a sekrestyében és a plébánián lehet péntekig. Az útiköltség ára 1000 Ft. Az ünnepi szentmisét PALÁNKI FERENC megyéspüspök úr mutatja be délelőtt 10 órakor. A szentmisén koncelebrálnak egyházmegyénk papjai. A Társszékesegyházunkban ezen a vasárnapon a 9 és fél 11 órai szentmisék elmaradnak. Nagycserkeszen, Örökösföldön és a jósavárosi Szent Imre kápolnában a jövő vasárnapi szentmisék elmaradnak.

4.     A borbányai Szent László templomunk felújítási munkálatainak fedezésére gyűjtést szervezünk. Az adományozás lehetőségeiről a hirdetőn olvashatnak. Kérjük továbbra is a kedves Hívek nagylelkű adományait!